Vital injector - Medoderm

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Vital injector

Estetická dermatológia
MEDODERM s.r.o. Vám ponuka ošetrenie prístrojom Vital Injector ™, ktorý je riadený integrovaným počítačom a primárne je určený k plošnej aplikácii kyseliny hyalurónovej. Vital Injector prináša dokonalú techniku omladenia pokožky - jej hydratáciu, zlepšenie elasticity pokožky a vyhladenie jemných vrások.
Vital Injector je unikátny prístroj, ktorý umožňuje rovnomerné a presné dávkovanie kyseliny hyalurónovej do požadovanej hĺbky. Týmto dosahuje lepší a trvanlivejší efekt na vypnutie vrások a hydratáciu pokožky. Dochádza k aktivácii a rastu kolagénových vlákien, čím pokožka získa lepší tonus a elasticitu.
Efekt po zákroku je dlhodobý a okamžite viditeľný, mikro vpichy a prípadné drobné modrinky vymiznú v priebehu pár dní, oblasť možno navyše výborne zakryť make-upom. Je to vynikajúce ošetrenie pre tenkú kožu na krku a dekolte,pre okolie očí , pier a rúk. Využíva sa aj k zlepšeniu stavu poškodenej štruktúry kože po prekonanom akné, alebo na kožu poškodenú slnkom. Pokožka bude hydratovaná, omladená a vypnutá.
    
 Ošetrenie Vital injectorom zjemňuje drobné vrásky pod očami a na hornej pere, ktoré sú horšie ovplyvniteľné. Intenzívne hydratuje a spevňuje pokožku na krku a dekolte, ktorá je veľmi často zanedbávaná a starosť o ňu začína dosť neskoro. Nenahraditeľne skvalitňuje jemnú pokožku na rukách, zosilňuje kožnú vrstvu spolu s jej odolnosťou. Efekt je prirodzený a dlhodobý! Ošetrenie je vhodné aj pre mladších klientov, ktorí zatiaľ výrazné zmeny pokožky nepozorujú, ale hľadajú prevenciu pred tvorbou vrások, stratou pružnosti a elasticity pokožky.

Pred zákrokom nanášame na ošetrovanú oblasť krém na znecitlivenie . Hlavica prístroja vytvorí podtlak, ktorý jemne vyzdvihne pokožku, takže sa materiál dostane do presnej hĺbky. Vital Injector sa zásadne líši technicky dokonalým a perfektne riaditeľným systémom nielen hĺbky aplikácie (až do 5 mm), ale súčasne možno zvoliť dávku aplikovanú v každej z piatich ihličiek na hlavicu. Pokožka je tak ošetrená absolútne rovnomerným rozprestretím účinnej látky po celej ploche. Ďalšou výhodou je súčasné oddialenie vpichu od ciev, takže významne klesá počet modrín.
Vital Injector  využívame aj k plošnému ošetreniu celulitídy na stehnách alebo na bruchu.
Pomocou mikroihličiek možno zaviesť účinné látky do hĺbky, k vlasovým korienkom, preto  využívame Vital injector k účinnej liečbe alopécie (nadmerného vypadávania vlasov).

DERMATOVENEROLOGICKÁ AMBULANCIA Molčanová Jana MUDr.

MEDODERM, s.r.o., Staničná 1257, 09301 Vranov nad Topľou
IČO: 47418974 DIČ: 2023882795
janamolcanova@seznam.cz, +421 57 442 11 17, +421 917 217 772Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky